Nkel Group


Nkel ® sürekli olarak odaklandığı ar-ge ve tasarım çalışmaları sayesinde müşterisini tanıyan, müşterisine zengin seçenekler sunan, planlı ve programlı alternatif ürün gamı ile müşterilerine sadece ürün değil, aynı zamanda kalite ve güvence sunan bir markadır.
 

Nkel markası en yeni trendlere adapte olurken, gelecek trendleri de öngörerek hazırladığı tasarımlara sahip özgün ürünleri ile sektöre yön vermektedir.
 

Tamamen tekstil ve moda odaklı üretim yaklaşımı ile kendi tasarımlarını kendi tesislerinde üretmekte olan firmamız talebe uygun şekilde kapasitesini organize ederek kalitesinden taviz vermeden zamanında teslimat gerçekleştirmektedir.
 

Dikkat, hassasiyet, kalite kontrol güvencesi başarısıyla yoluna devam etmekte olan firmamız tüm ürünlerinde kalitesini garanti altında tutarken, müşteri beklentilerini karşılamayı taahhüt etmektedir. Nkel Group, tüm iş alanlarında kaliteden taviz vermeyen müşteri odaklı yaklaşımı ile kalite-fiyat dengesini optimum düzeyde tutarak sürdürülebilir iş birliktelikleri sağlamayı hedeflemektedir.

 

Nkel ® kendi showroomu bünyesinde 20 kişilik satış personeli ve üretim tesislerinde 120 kişilik imalat çalışanıyla her aşamada hedef ve prensiplerine bağlı olarak hizmet sunmaya devam etmektedir.